Novinky!

1.5.2007 - Moje objednávky

Předkládáme Vám přepracované uživatelské prostředí, které zpřehledňuje a usadňuje Vaše objednávání, zvyšuje pohodlí při sledování Vašich objednávek, zadávání Vašich dotazů a sledování odpovědí na ně. Prostředí se i nadále vyvíjí, proto budeme vděčni za Vaše případné náměty a připomínky.

Modul Moje objednávky vyžaduje Vaši registraci, ta je snadná a umožňuje Vám po přihlášení kontrolovat vždy aktuální informace o Vašich objednávkách. Moje objednávky Vám nabízejí hned dvě pracovní prostředí Moje objednávky a Moje nastavení.



Moje objednávky
Zde se řadí seznamy Vašich objednávek, je zobrazen jejich aktuální stav, ke každé objednávce lze vznést dotaz a sledovat stav odpovědi naším týmem, odpověď se zobrazí přímo k objednávce a lze na ni dále reagovat tak, že vznikne jakési diskusní fórum. Samostatný odkaz je určen pro obecnější dotazy, které s konkrétními objednávkami nesouvisejí. Každou objednávku nyní můžete také zobrazit kliknutím na její číslo. Zobrazíte tak detail objednávky se všemi aktuálními údaji. Dozvíte se tak například, zda již byla odeslána z USA a kdy se očekává její doručení. Nově zde také můžete změnit doručovací adresu a fakturační údaje (pokud objednávka nebyla dosud zpracována).

Moje nastavení
Zde si lze přednastavit všechny potřebné údaje o adrese doručování knih i fakturční údaje. Ty se od té doby budou automaticky vyplňovat při všech budoucích objednávkách. Lze si dále nastavit, zda si přejete být na naše nové odpovědi upozorňováni emailem a také, zda si přejete, abychom Vám zasílali občasník knihkupectví, který bude představovat nejdůležitější novinky a upozornění související s jeho provozem.

25.10.2010

Provedli jsme kompletní upgrade celého knihkupectví. Nyní můžete využívat některých nových možností funkcí a možností. Od této chvíle máte také na výběr z více způsobů doručení objednávky, máte tak možnost ovlivnit rychlost doručení zakoupených knih.

© 2010 libris.cz