Proč nakupovat zahraniční literaturu právě na Libris.cz?

Kontaktní informace

Kontaktní informace naleznete v Nápovědě

Kvalitní služby

Služba je určena jednotlivcům, studentům, školám, vědeckým a odborným pracovištím i profesionálním týmům. Za velmi nízké ceny Vám zašleme na Vaši českou i slovenskou adresu knihy potřebné pro Vaše vzdělání, zábavu i profesionální praxi. Posuďte, prosím následující výhody služby:

1. Největší výběr knih

Zprostředkujeme zásilku jakéhokoli knižního titulu z internetového knihkupectví Amazon.com, jehož knižní nabídka je prakticky neomezená. Přesvědčte se a vyhledejte si knihu, která Vás zajímá. Naše veřejnost tak získává přístup k u nás zatím nedostupným nebo obtížně dostupným titulům.
(Pozn. pokud je součástí publikace také DVD médium, pak toto médium bude určeno pro region 1 (USA). Proto zkontrolujte možnost přehrání ve Vašem přehrávači.)

2. Výhodné ceny

Libris.cz navazuje na ceny amerického internetového trhu a nabízí knihy obvykle o 10-30% levnější než jsou knihy zakoupené v kamenných knihkupectvích. Porovnejte si kdykoli sami aktuální ceny z naší nabídky!

3. Platba v českých korunách

Platba za objednané knihy proběhne v českých korunách zcela bezpečným způsobem na místní účet Libris.cz, nemusíte tak vlastnit internetové platební karty.

4. Proclení Vaší zásilky je v ceně a bez starostí

Při objednání knih v našem knihkupectví se nemusíte starat o celní řízení. Vše za Vás zařídíme prostřednictvím vyclívací firmy. Detaily o celním řízení se dozvíte v dalších bodech nápovědy.

5. Veškerá komunikace v češtině

Veškerá komunikace spojená s objednávkou bude vedena v češtině. Jde o pasivní informovanost o Vaší objednávce ale i o aktivní komunikaci s pracovníky obchodu prostřednictvím komunikačního prostředí u objednávek. V neposlední řadě je pro naše zákazníky důležité také to, že účetní kontakt je pouze v češtině a dle českých daňových zákonů.

6. Provizní systém za zprostředkování prodeje

U větších objednávek a pravidelných zákazníků nabízíme možnost získání bonusu za zprostředkování prodeje. Zájem o tuto službu nám prosím sdělte na kontaktní email info@libris.cz. Nabídka a princip služby Vám bude osobně sdělen.

© 2010 libris.cz