Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   A Night to Remember (Criterion Collection) [Blu-ray] 982 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 892 Kč
Cena s DPH: 982 Kč
Vydavatel: Criterion Collection
Autor:
Datum vydání:
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Blu-ray
Počet stran:
ISBN:
ASIN: B006ML50TC

Popis titulu (Product Description)
On April 14, 1912, just before midnight, the unsinkable Titanic struck an iceberg. In less than three hours, it had plunged to the bottom of the sea, taking with it more than 1,500 of its 2,200 passengers. In his unforgettable rendering of Walter Lord’s book of the same name, A Night to Remember, the acclaimed British director Roy Ward Baker (Don’t Bother to Knock) depicts with sensitivity, awe, and a fine sense of tragedy the ship’s final hours. Featuring remarkably restrained performances, A Night to Remember is cinema’s subtlest, finest dramatization of this monumental twentieth-century catastrophe.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz