Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Coyote Volume 1 (v. 1) 588 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 534 Kč
Cena s DPH: 588 Kč
Vydavatel: Image Comics
Autor: Steve Englehart
Datum vydání: 20.09.2005
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 128
ISBN: 1582405190

Popis titulu (Product Description)
Hot on the heels of their successful reuniting for DC's Dark Detective, Englehart & Rogers present more of their classic, groundbreaking work. This collection includes the rare 60-page origin story of Coyote, unseen for 20 years - plus the three-part origin series of Scorpio Rose. Yes, three-part... because we're throwing in the legendary unpublished third issue, in the synopsis and layout form it reached before vanishing like a gypsy witch.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz