Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Home Cleaning Shortcuts: Eco-Friendly Cleaning Tips for a Fast and Lasting Clean 385 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 350 Kč
Cena s DPH: 385 Kč
Vydavatel: CreateSpace Independent Publishing Platform
Autor: Heather Lane
Datum vydání: 20.07.2012
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 82
ISBN: 1478310243

Popis titulu (Product Description)
Home Cleaning Shortcuts by Heather Lane is a practical step-by-step guide that focuses from room to room to help you clean your home using environmentally friendly techniques in a fraction of the time it normally takes you to clean. If you would like to clean your home without feeling completely overwhelmed with where to start, this book is for you. Every page in this book is right to the point to help you take action and make a difference you and your family and friends can immediately see. Don't let a dirty home make you feel trapped. You can make a difference today.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz