Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Toil And Trouble: The Jolie Wilkins Series (Volume 2) 497 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 451 Kč
Cena s DPH: 497 Kč
Vydavatel: CreateSpace Independent Publishing Platform
Autor: H.P. Mallory
Datum vydání: 21.02.2012
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 254
ISBN: 1470093553

Popis titulu (Product Description)
The Underworld in civil war. The cause? A witch who can reanimate the dead. A sexy as sin vampire determined to claim her. An infuriatingly handsome warlock torn between duty and love. Who says blonds have more fun? After defending herself against fairy magic, Jolie Wilkins wakes to find her world turned upside down—the creatures of the Underworld on the precipice of war. The Underworld is polarized in a battle of witch against witch, creature against creature, led by the villainous Bella, who would be Queen. While Jolie has one goal in mind, to stake the vampire, Ryder, who nearly killed her, she also must choose between the affections of her warlock employer, Rand, and the mysteriously sexy vampire, Sinjin. And as if that weren’t enough to ruin a girl’s day, everything Jolie knows will be turned inside out when she’s thrust into the shock of a lifetime.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz