Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Fire Burn And Cauldron Bubble: The Jolie Wilkins Series 469 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 426 Kč
Cena s DPH: 469 Kč
Vydavatel: CreateSpace Independent Publishing Platform
Autor: H.P. Mallory
Datum vydání: 21.02.2012
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 254
ISBN: 1470088282

Popis titulu (Product Description)
A self-deprecating witch with the unique ability to reanimate the dead. A dangerously handsome warlock torn between being her boss and her would-be lover. A six hundred year old English vampire with his own agenda; one that includes an appetite for witches. The Underworld in a state of chaos. Let the games begin. Life isn’t bad for psychic Jolie Wilkins. True, she doesn’t have a love life to speak of, but she has a cute house in the suburbs of Los Angeles, a cat and a quirky best friend. Enter Rand Balfour, a sinfully attractive warlock who insists she’s a witch and who just might turn her life upside down. Rand hires her to help him solve a mystery regarding the death of his client who also happens to be a ghost. Jolie not only uncovers the cause of the ghost’s demise but, in the process, she brings him back to life! Word of Jolie’s incredible ability to bring back the dead spreads like wildfire, putting her at the top of the Underworld’s most wanted list. Consequently, she finds herself at the center of a custody battle between a villainous witch, a dangerous but oh-so-sexy vampire, and her warlock boss, Rand.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz