Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Great Hexpectations: Dulcie O'Neil Series (Volume 3) 519 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 471 Kč
Cena s DPH: 519 Kč
Vydavatel: CreateSpace Independent Publishing Platform
Autor: H.P. Mallory
Datum vydání: 26.02.2012
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 244
ISBN: 1470086115

Popis titulu (Product Description)
A misunderstanding turned deadly. A fairy in law enforcement who won't stop until the truth is uncovered. A vampire who seems to be her ally but appearances can be deceiving. And a partner who would put his own life on the line to defend hers. Dulcie O'Neil knows she's at fault for failing to arrest a wanted criminal but when her partner gets pinned for the crime, she'll stop at nothing to ensure his innocence. What Dulcie isn't planning on is a trip to the infamous Netherworld where chaos rules. Between battling the affections of a mysterious vampire, protecting herself from monsters and ensuring the innocence of the one man who would die for her, Dulcie's trip to the Netherworld isn't sunshine and strawberry daiquiris.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz