Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Into the Shadows 536 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 487 Kč
Cena s DPH: 536 Kč
Vydavatel: CreateSpace Independent Publishing Platform
Autor: Karly Kirkpatrick
Datum vydání: 10.11.2010
Dostupnost: TITUL MOMENTÁLNĚ NENÍ DOSTUPNÝ
Medium: Paperback
Počet stran: 278
ISBN: 1456341030

Popis titulu (Product Description)
Coming in June 2012 - Darkness Rising, Book 2 of the Into the Shadows Series!!! Paivi Anderson has it all—friends, a spot on the varsity basketball team, wonderful parents, and quite possibly, her first boyfriend. It was everything a freshman in high school could ask for. Her perfect life begins to crumble when she discovers her name on a list distributed by a power-hungry presidential candidate. How could anyone think of Paivi as an Enemy of the State? Could it be because of her special powers? No one was supposed to know about them, but the mysterious messages in her tater tots say otherwise. In INTO THE SHADOWS, Paivi quickly learns who her friends are and is forced into a reality she didn’t see coming.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz