Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   To Kill A Warlock: Dulcie O'Neil Series 461 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 419 Kč
Cena s DPH: 461 Kč
Vydavatel: CreateSpace Independent Publishing Platform
Autor: H.P. Mallory
Datum vydání: 25.08.2010
Dostupnost: TITUL MOMENTÁLNĚ NENÍ DOSTUPNÝ
Medium: Paperback
Počet stran: 208
ISBN: 1453791760

Popis titulu (Product Description)
The murder of a dark arts warlock. A shape-shifting, ravenous creature on the loose. A devilishly handsome stranger sent to investigate. Sometimes working law enforcement for the Netherworld is a real bitch. Dulcie O'Neil is a fairy. And not the type to frolic in gardens. She's a Regulator-a law-enforcement agent who monitors the creatures of the Netherworld to keep them from wreaking havoc in the mortal world. When a warlock is murdered and Dulcie was the last person to see him alive, she must uncover the truth before she's either deported back to the Netherworld, or she becomes the next victim. Enter Knight Vander, a sinfully attractive investigator sent from the Netherworld to work the case with Dulcie. Between battling her attraction to her self-appointed partner, keeping a sadomasochistic demon in check, and fending off the advances of a sexy and powerful vampire, Dulcie's got her hands full. As the body count increases, Dulcie finds herself battling dark magic, reconnoitering in S&M clubs and suffering the greatest of all betrayals.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz