Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Information Technology in Theory (Information Technology Concepts) 9 421 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 8 564 Kč
Cena s DPH: 9 421 Kč
Vydavatel: Cengage Learning
Autoři: Pelin AksoyLaura DeNardis
Datum vydání: 15.10.2007
Dostupnost: TITUL MOMENTÁLNĚ NENÍ DOSTUPNÝ
Medium: Paperback
Počet stran: 432
ISBN: 1423901401

Popis titulu (Product Description)
Explore the expansive world of information technology (IT) with this innovative book that will engage as it educates. The purpose of Information Technology in Theory is threefold: to provide a comprehensive and engaging overview of cutting-edge information technologies, to identify and discuss the fundamental principles underlying these technologies, and to investigate the reciprocal relationship between these technologies and society. Unlike other books on the market that focus exclusively on either the non-technical, business aspects of IT or the technical, computer-focused aspects, this book presents technical information along with discussions of how this information plays a role in everyday business, economic, and social life. Using state-of-the-art technologies and real-world examples, coverage includes the fundamental principles of how computers work, the mathematical and physical properties underlying digital multimedia creation, networking technologies, and key social issues in network security. With this breadth of knowledge, readers will acquire a valuable framework for formulating their own opinions about the important issues that today's IT environment raises.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz