Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz

Vážení zákazníci,
i v letních měsících přejeme spokojenou četbu knih u nás zakoupených.

Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   All-fiber Faraday Devices Based on Terbium-doped Fiber. 2 249 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 1 955 Kč
Cena s DPH: 2 249 Kč
Vydavatel: ProQuest, UMI Dissertation Publishing
Autor: Lei Sun
Datum vydání: 30.09.2011
Dostupnost: Odeslání obvykle do 2 až 3 týdnů Po odeslání se doba doručení řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 132
ISBN: 1244638250

Popis titulu (Product Description)
Enjoy a wide range of dissertations and theses published from graduate schools and universities from around the world. Covering a wide range of academic topics, we are happy to increase overall global access to these works and make them available outside of traditional academic databases. These works are packaged and produced by BiblioLabs under license by ProQuest UMI. The description for these dissertations was produced by BiblioLabs and is in no way affiliated with, in connection with, or representative of the abstract meta-data associated with the dissertations published by ProQuest UMI. If you have any questions relating to this particular dissertation, you may contact BiblioLabs directly.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz