Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Anatomy of Movement (Revised Edition) 1 248 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 1 134 Kč
Cena s DPH: 1 248 Kč
Vydavatel: Eastland Press
Autor: Blandine Calais-Germain
Datum vydání: 02.12.2007
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 316
ISBN: 0939616572

Popis titulu (Product Description)
Anatomy of Movement presents a dynamic, integrated approach to the study of the physical structures of the musculoskeletal system and their functional relationship to the movements of the human body. In clear and concise text illustrated with more than a thousand graphic drawings, the author guides the reader on a lively tour of the muscles, bones, ligaments and joints of the arms, legs and trunk. The focus throughout the book is on anatomy not for its own sake, but in its functional relationship to the actual movements of the body in dance, exercise, and other physical disciplines. In this newly-revised edition, a majority of the thousand-plus illustrations are new or have been modified by the author from the original edition. The text has also been updated, and the sequencing of the presentation of the musculoskeletal anatomy has been revised in part.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz