Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   How to Make Clay Characters 692 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 629 Kč
Cena s DPH: 692 Kč
Vydavatel: North Light Books
Autor: Maureen Carlson
Datum vydání: 15.03.1997
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 128
ISBN: 9780891347217
ASIN: 0891347216

Popis titulu (Product Description)
With polymer clay and imagination, Maureen Carlson has brought a whole world of cheery little characters to life. You can do it, too! This book makes it fun and easy—no sculpting experience or fancy equipment required!

You'll find lots of full-color pictures and detailed, step-by-step projects to lead you all the way—starting with simple, neighborhood kids, and progressing to more complex characters like Grandma and Saint Nick. You'll learn how to make every detail just right, from hair to facial expressions to feet. When you get the hang of it, you can create lively little folks of your own imaginings. . .even personalize our clay characters for extra-special gifts.

No two will ever be exactly alike, but each one is guaranteed to make you smile!


Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz