Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Where in the World.... 711 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 646 Kč
Cena s DPH: 711 Kč
Vydavatel: Pro Lingua Associates
Autoři: Anne SiebertRaymond C. Clark
Datum vydání: 01.08.2008
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 200
ISBN: 086647286X

Popis titulu (Product Description)
Where in the World is a low-level integrated skills text for the beginning to low-intermediate ESL/EFL student. As the 'Where' implies, the linguistic content emphasizes the WH questions. The first unit uses just under 100 words in short, simple sentences. The opening conversation uses 30 different words, and the central reading passage has a total of 50 words. By the time the learners arrive at their final destination, Washington, DC, they have used over 300 new words, and the final reading passage is 174 words long.

Read, write, speak, listen, and
travel around the world with your class, joining the adventures of Igor as he visits 30 great places all around our planet Earth.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz