Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Encyclopedia Of Classic Quilt Patterns 1 170 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 1 063 Kč
Cena s DPH: 1 170 Kč
Vydavatel: Leisure Arts
Autor: Oxmoor House Editors
Datum vydání: 2001
Dostupnost: TITUL MOMENTÁLNĚ NENÍ DOSTUPNÝ
Medium: Paperback
Počet stran: 367
ISBN: 0848724747

Popis titulu (Product Description)
A complete A-Z resource for the quilter - over 100 traditional favourite quilts to make with step-by-step instructions with updated, labour-saving techniques. Beautifully illustrated throughout with projects ranging from Amethyst to Whig Rose, from Evening Star to Flying Geese, and many traditional influences from Amish to Irish. * Patchwork and quilting is a craft as old as history, but it found its apogee amongst the settlers in the New World, and is now considered to be a particularly American artform. * In full colour throughout: each project is illustrated in a full colour photographs and in a series of step-by-step colour drawings and patterns. * Step-by-step instructions, labour-saving techniques, plus an extensive how-to workshop and clear patchwork and applique designs.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz