Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Volkswagen Official Service Manual Super Beetle, Beetle and Karmann Ghia 1970, 1971, 1972, 1973, 1974, 1975, 1976, 1977, 1978, 1979 1 610 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 1 463 Kč
Cena s DPH: 1 610 Kč
Vydavatel: Bentley Publishers
Autor: Volkswagen of America
Datum vydání: 30.04.2003
Dostupnost: TITUL MOMENTÁLNĚ NENÍ DOSTUPNÝ
Medium: Paperback
Počet stran: 466
ISBN: 0837600960

Popis titulu (Product Description)

Service to Volkswagen is of top priority to Volkswagen organization and has always include the continuing development and introduction of new and expanded services. In line with this purpose, Volkswagen of America, Inc., has completeness, with practical explanations, step-by-step procedures, and accurate specifications. Though the do-it -yourself Volkswagen owner will find this manual indispensable as a source of the same detailed maintenance and repair information available at an authorized Volkswagen dealer, the Volkswagen owner who has no intention of working on his or her car will find that reading an owning this manual will make it possible to discuss repairs more intelligently with a professional technician.


Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz