Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Integrated Korean: Beginning 2, 2nd Edition (KLEAR Textbooks in Korean Language) 774 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 703 Kč
Cena s DPH: 774 Kč
Vydavatel: University of Hawaii Press
Autoři: Young-mee ChoHyo Sang LeeCarol SchulzHo-min SohnSung-Ock Sohn
Datum vydání: 03.08.2010
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 278
ISBN: 0824835158

Popis titulu (Product Description)
The Beginning Level texts and workbooks are the first of a four- level series (Beginning 1 and 2, Intermediate 1 and 2, Advanced Intermediate, and Advanced) developed collaboratively by leading classroom teachers and linguists of Korean. All series volumes have been developed in accordance with performance-based principles and methodology-learner-centeredness, contextualization, use of authentic materials, function/task-orientedness, balance between skill getting and skill using, and integration of speaking, listening, reading, writing, and culture. Grammar points are systematically introduced with simple but adequate explanations and abundant examples, exercises, and drills.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz