Seřadit dle 

Spokojený rok 2014!

Vážení zákazníci,
Děkujeme Vám za Vaši přízeň v roce 2013 a přejeme spokojený a úspěšný rok2014 a pokud si naše knihkupectví vyberete i v tomto roce, budeme rádi.

Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Integrated Korean: Beginning 1, 2nd Edition (Klear Textbooks in Korean Language) 673 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 585 Kč
Cena s DPH: 673 Kč
Vydavatel: Univ of Hawaii Pr
Autoři: Young-Mee ChoHyo Sang LeeCarol SchulzHo-Min SohnSung-Ock Sohn
Datum vydání: 30.11.2009
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 218
ISBN: 0824834402

Popis titulu (Product Description)
The Beginning Level texts and workbooks are the first of a four- level series (Beginning 1 and 2, Intermediate 1 and 2, Advanced Intermediate, and Advanced) developed collaboratively by leading classroom teachers and linguists of Korean. All series volumes have been developed in accordance with performance-based principles and methodology-learner-centeredness, contextualization, use of authentic materials, function/task-orientedness, balance between skill getting and skill using, and integration of speaking, listening, reading, writing, and culture. Grammar points are systematically introduced with simple but adequate explanations and abundant examples, exercises, and drills. Each situation/topic-based lesson of the main texts consists of two or three model dialogues, narration, new words and expressions, pronunciation notes, vocabulary notes, culture, grammar, task/function, and English translation of dialogues. The workbooks provide students with extensive skill-using activities based on the skills learned from the main texts. Integrated Korean is a project of the Korean Language Education and Research Center (KLEAR) with the support of the Korea Foundation. In addition to the four-level textbooks and workbooks, forthcoming volumes include instructor's manuals, Chinese Character Studies, Korean Composition, Selected Readings in Korean, Readings in Modern Korean Literature, Korean Language in Culture and Society, and A Dictionary of Korean Grammar and Usage.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz