Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   What If?: Mirror Mirror 759 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 690 Kč
Cena s DPH: 759 Kč
Vydavatel: Marvel
Autoři: Daniel WayRobert KirkmanGreg PakRick VeitchMarshall RogersJon ProctorKeu ChaTommy Lee Edwards
Datum vydání: 10.05.2006
Dostupnost: TITUL MOMENTÁLNĚ NENÍ DOSTUPNÝ
Medium: Paperback
Počet stran: 152
ISBN: 0785119027

Popis titulu (Product Description)
What if... Captain America fought in the Civil War? What if... the Fantastic Four were Cosmonauts? What if... Daredevil lived in feudal Japan? What if... Namor grew up on land? Hacking into the internet of an adjacent reality, teenager Hector Espejo discovers these and other startling stories - and learns that eavesdropping on a sinister parallel universe can be highly addictive! Collects What If: Captain America, What If: Daredevil, What If: Fantastic Four, What If: Sub-Mariner, What If: Thor and What If: Wovlerine.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz