Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Barron's AP World History Flash Cards 761 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 691 Kč
Cena s DPH: 761 Kč
Vydavatel: Barron's Educational Series
Autor: Lorraine Lupinskie-Huvane
Datum vydání: 01.02.2011
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Cards
Počet stran: 412
ISBN: 0764162632

Popis titulu (Product Description)
This boxed set of flash cards has been revised and updated to reflect the most recent changes in the AP World History curriculum. Each card presents a history topic on its front, with key information listed on the reverse side. Cards are divided into six major historical eras: Time Immemorial to 600 C.E., 600 to 1450, 1450 to 1750, 1750 to 1900, and 1900 to the present day. Each topic is also assigned one of six categories, further enabling students to arrange them in any order that suits their needs. Activity cards are included that show teachers and students how to use flash cards for group study, which can include games, discussion, or map review. Students preparing for the Advanced Placement Exam can also use these cards effectively in tandem with Barron's AP World History test prep manual. Students can use the enclosed metal ring to arrange select cards for study on the go. Each card has a small corner punch hole to accommodate the ring.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz