Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Phaidon Atlas Of Contemporary World Architecture: Travel Edition 985 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 895 Kč
Cena s DPH: 985 Kč
Vydavatel: Phaidon Press
Autoři: Editors of Phaidon PressPhaidon Press Inc.
Datum vydání: 03.2005
Dostupnost: TITUL MOMENTÁLNĚ NENÍ DOSTUPNÝ
Medium: Turtleback
Počet stran: 384
ISBN: 0714844500

Popis titulu (Product Description)
A condensed version of the information contained in the ground breaking Phaidon Atlas of Contemporary World Architecture, this travel edition is pocket sized and portable, ideal for the holiday or business traveller. Organized geographically and illustrated with global, regional and sub-regional maps, locating each building, plus twenty seven city orientations, the book contains 1,052 buildings, each of which is illustrated with a single image, and is accompanied by a brief description as well as the address and telephone number

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz