Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   501 Quilt Blocks: A Treasury of Patterns for Patchwork & Applique (Better Homes and Gardens Cooking) 762 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 692 Kč
Cena s DPH: 762 Kč
Vydavatel: Better Homes & Gardens
Autor: Better Homes and Gardens
Datum vydání: 01.10.1995
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 320
ISBN: 0696204800

Popis titulu (Product Description)
A treasury of patterns for patchwork and appliqué

Here, quilters will find 501 pieced and appliquéd quilt blocks, easily customized for unique, personalized themes. Plus, 40 step-by-step projects for using blocks in the form of wearables, personal accessories, and home and seasonal decorations are included as well as 500 full-color photos and 600 line drawings.


Popis titulu (Amazon.com Review)
Subtitled A Treasury of Patterns for Patchwork & Appliqué, this comprehensive book is just that--250 pages of pattern-block diagrams accompanied by concise construction directions and small color photos of the made-up blocks in well-chosen colors. In addition, a prelimary chapter gives instructions for about 15 projects, and a tips and techniques section outlines the basics for making the blocks and the projects. Whether your tastes run to the more traditional (nine-patch, star, basket, or pineapple variations, among many others) or the more experimental (appliquéd orchids, cacti, or heraldic designs, for example), you're likely to find something of interest here.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz