Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Architectura Navalis Mercatoria: The Classic of Eighteenth-Century Naval Architecture (Dover Maritime) 667 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 606 Kč
Cena s DPH: 667 Kč
Vydavatel: Dover Publications
Autor: Fredrik Henrik af Chapman
Datum vydání: 17.11.2006
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 160
ISBN: 0486451550

Popis titulu (Product Description)
First published in 1768, this remarkable collection of sophisticated line drawings offers a fascinating look at the maritime world of the eighteenth century, documenting merchant and naval ships from various countries. Seventy detailed illustrations chart vessel dimensions, crew size, storage capabilities, and manner of rigging for packet ships, pleasure boats, privateers, frigates, and other ships.
Fredrik Henrik af Chapman (1721–1808) was a naval architect, a vice-admiral in the Swedish navy, and the author of several books on shipbuilding. This volume constitutes an indispensable treatise for model builders, naval historians, and maritime enthusiasts, as well as anyone who appreciates the art of drafting.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz