Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Vážení zákazníci, od letošního roku jsme pro Vás změnili způsob vyclívání zásilek. Znamená to pro Vás méně starostí a uštření poplatku 96Kč, který se doposud platil. Pokud by Vám přece jen došlo domů oznámení o proclení, zapište skladové číslo z dokumentu k objednávce, tak jako doposud.

Děkujeme a přejeme pěkné zážitky u čtení.

   Architectura Navalis Mercatoria: The Classic of Eighteenth-Century Naval Architecture (Dover Maritime) 558 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 507 Kč
Cena s DPH: 558 Kč
Vydavatel: Dover Publications
Autor: Fredrik Henrik af Chapman
Datum vydání: 17.11.2006
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 160
ISBN: 0486451550

Popis titulu (Product Description)
First published in 1768, this remarkable collection of sophisticated line drawings offers a fascinating look at the maritime world of the eighteenth century, documenting merchant and naval ships from various countries. Seventy detailed illustrations chart vessel dimensions, crew size, storage capabilities, and manner of rigging for packet ships, pleasure boats, privateers, frigates, and other ships.
Fredrik Henrik af Chapman (1721–1808) was a naval architect, a vice-admiral in the Swedish navy, and the author of several books on shipbuilding. This volume constitutes an indispensable treatise for model builders, naval historians, and maritime enthusiasts, as well as anyone who appreciates the art of drafting.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz