Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   The Encyclopedia of Commodity and Financial Spreads 2 682 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 2 438 Kč
Cena s DPH: 2 682 Kč
Vydavatel: Wiley
Autoři: Steve MooreJerry ToepkeNick Colley
Datum vydání: 03.01.2006
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Hardcover
Počet stran: 408
ISBN: 0471716006

Popis titulu (Product Description)
A well-researched guide to the most profitable spreads in the futures market The Encyclopedia of Commodity and Financial Spreads is divided by product category-energy, natural gas, meats, soybeans, corn/wheat, currencies, interest rates, and metals. The precise performance of each spread is identified-over the previous 20 years-and combined with a graph that displays visually the price performance of the spread. For each of the 175 trades identified, there is an explanation of the trade, its history, and advice on how traders should approach the trade. Steve W. Moore (Eugene, OR) has been trading and researching the futures markets for more than 25 years. He formed Moore Research in 1990 to provide traders with historical research and seasonal analysis to better trade the commodity markets. Jerry Toepke (Eugene, Oregon) is Editor of Moore Research Center, Inc. Nick Colley (Eugene, Oregon) is Research Director of Moore Research Center, Inc.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz