Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Structural Glass Facades and Enclosures 3 045 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 2 768 Kč
Cena s DPH: 3 045 Kč
Vydavatel: Wiley
Autor: Mic Patterson
Datum vydání: 12.04.2011
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Hardcover
Počet stran: 304
ISBN: 0470502436

Popis titulu (Product Description)
A structural glass facade is a glass wall in which the glass itself is part of the building structure. The fundamental technology of structural facade systems has undergone a transition over the past decade from an emergent, experimental building form to a mature, fully robust technology. Structural Glass Facades and Enclosures documents, defines, and categorizes the current state of the art in long-span glass facade design and construction, with a focus on structural systems, glass cladding options, and implementation strategies for innovative design. A comparative analysis of these various systems is included, along with designs and design practices for enhancing transparency; engineering issues; material , process and fabrication considerations; installation means and methods; and project delivery strategies for implementing innovative building technology in today's construction marketplace. The reader will find information here that is not available together in any single resource.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz