Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Ghost Town (Morganville Vampires, Book 9) 498 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 452 Kč
Cena s DPH: 498 Kč
Vydavatel: NAL Trade
Autor: Rachel Caine
Datum vydání: 05.04.2011
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 368
ISBN: 0451232917

Popis titulu (Product Description)
While developing a new system to maintain the town's defenses, genius student Claire Danvers discovers a way to use the vampires' powers to keep outsiders from spreading news of Morganville's "unique" situation.

But when people in town start forgetting who they are-including the vampires-Claire has to figure out how to pull the plug on her experiment before she forgets how to save herself...and Morganville.


Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz