Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   From Dead to Worse: A Sookie Stackhouse Novel (Sookie Stackhouse/True Blood) 424 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 385 Kč
Cena s DPH: 424 Kč
Vydavatel: Ace Books
Autor: Charlaine Harris
Datum vydání: 31.03.2009
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Mass Market Paperback
Počet stran: 321
ISBN: 0441017010

Popis titulu (Product Description)

New in the “addicting” New York Times bestselling series featuring Sookie Stackhouse.

After the natural disaster of Hurricane Katrina and the manmade explosion at the vampire summit, everyone—human and otherwise—is stressed, including Louisiana cocktail waitress Sookie Stackhouse, who is trying to cope with the fact that her boyfriend, Quinn, has gone missing.

It’s clear that things are changing—whether the weres and vamps of her corner of Louisiana like it or not. And Sookie—Friend to the Pack and blood-bonded to Eric Northman, leader of the local vampire community—is caught up in the changes.

In the ensuing battles, Sookie faces danger, death, and once more, betrayal by someone she loves. And when the fur has finished flying and the cold blood finished flowing, her world will be forever altered.

And with HBO's launching of an all-new show, True Blood, based on the Southern Vampire novels, the demand for Charlaine Harris and Sookie Stackhouse is bigger than ever.

Watch a QuickTime trailer for the HBO original series True Blood.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz