Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Undead and Unstable (Undead/Queen Betsy) 1 097 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 997 Kč
Cena s DPH: 1 097 Kč
Vydavatel: Berkley Hardcover
Autor: MaryJanice Davidson
Datum vydání: 05.06.2012
Dostupnost: TITUL MOMENTÁLNĚ NENÍ DOSTUPNÝ
Medium: Hardcover
Počet stran: 336
ISBN: 0425247570

Popis titulu (Product Description)
“If you’re fans of Sookie Stackhouse and Anita Blake, don’t miss Betsy Taylor. She rocks” (The Best Reviews)—and she’s back once again as a vampire queen who finds herself an unlucky (but fashionable) passenger on the road to damnation…

Betsy’s heartbroken over her friend Marc’s death, but at least his sacrifice should change the future—her future­—for the better. But it’s not as if Betsy’s next few hundred years will be perfect. After all, her half-sister Laura is the AntiChrist, Laura’s mother is Satan, and family gatherings will always be more than a little awkward.

What’s really bothering Betsy is that ever since she and Laura returned from visiting her mom in Hell, Laura’s been acting increasingly peculiar. Maybe it’s Laura’s new job offer: as Satan’s replacement down under. Unfortunately, the position comes at a damnable price: killing Betsy, her own flesh-and-blood.

Over Betsy’s dead body. And for that matter Marc’s, too, since he’s not quite as buried as everyone thought. Now a war has been waged—one that’s going to take sibling rivalry to a whole new level, and a dimension where only one sister can survive.


Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz