Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   God and Gold: Britain, America, and the Making of the Modern World 744 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 676 Kč
Cena s DPH: 744 Kč
Vydavatel: Vintage
Autor: Walter Russell Mead
Datum vydání: 14.10.2008
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 464
ISBN: 0375713735

Popis titulu (Product Description)
A stunningly insightful account of the global political and economic system, sustained first by Britain and now by America, that has created the modern world.

The key to the two countries' predominance, Mead argues, lies in the individualistic ideology inherent in the Anglo-American religion. Over the years Britain and America's liberal democratic system has been repeatedly challeged—by Catholic Spain and Louis XIV, the Nazis, communists, and Al Qaeda—and for the most part, it has prevailed. But the current conflicts in the Middle East threaten to change that record unless we foster a deeper understanding of the conflicts between the liberal world system and its foes.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz