Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Vážení zákazníci, od letošního roku jsme pro Vás změnili způsob vyclívání zásilek. Znamená to pro Vás méně starostí a uštření poplatku 96Kč, který se doposud platil. Pokud by Vám přece jen došlo domů oznámení o proclení, zapište skladové číslo z dokumentu k objednávce, tak jako doposud.

Děkujeme a přejeme pěkné zážitky u čtení.

   Fifty Shades Freed: Book Three of the Fifty Shades Trilogy 446 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 405 Kč
Cena s DPH: 446 Kč
Vydavatel: Vintage
Autor: E L James
Datum vydání: 17.04.2012
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 592
ISBN: 9780345803504
ASIN: 0345803507

Popis titulu (Product Description)

MORE THAN 100 MILLION COPIES SOLD WORLDWIDE
FIFTY SHADES OF GREY IS NOW A MAJOR MOTION PICTURE


When unworldly student Anastasia Steele first encountered the driven and dazzling young entrepreneur Christian Grey it sparked a sensual affair that changed both of their lives irrevocably. Shocked, intrigued, and, ultimately, repelled by Christian’s singular erotic tastes, Ana demands a deeper commitment. Determined to keep her, Christian agrees.
 
Now, Ana and Christian have it all—love, passion, intimacy, wealth, and a world of possibilities for their future. But Ana knows that loving her Fifty Shades will not be easy, and that being together will pose challenges that neither of them would anticipate. Ana must somehow learn to share Christian’s opulent lifestyle without sacrificing her own identity. And Christian must overcome his compulsion to control as he wrestles with the demons of a tormented past.
 
Just when it seems that their strength together will eclipse any obstacle, misfortune, malice, and fate conspire to make Ana’s deepest fears turn to reality.

This book is intended for mature audiences.


Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz