Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   New Moon (Twilight) 684 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 621 Kč
Cena s DPH: 684 Kč
Vydavatel: Little, Brown Books for Young Readers
Autor: Stephenie Meyer
Datum vydání: 21.08.2006
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Hardcover
Počet stran: 608
ISBN: 9780316160193
ASIN: 0316160199

Popis titulu (Product Description)
Shoot, I muttered when the paper sliced my finger; I pulled it out to examine the damage. A single drop of blood oozed from the tiny cut.It all happened very quickly then.Edward threw himself at me, flinging me back across the table...I tumbled down to the floor by the piano, with my arms thrown out instinctively to catch my fall, into the jagged shards of glass. I felt the searing, stinging pain that ran from my wrist to the crease inside my elbow. Dazed and disoriented, I looked up from the bright red blood pulsing out of my arm-into the fevered eyes of the six suddenly ravenous vampires.Legions of readers entranced by Twilight are hungry for more and they won't be disappointed. In New Moon, Stephenie Meyer delivers another irresistible combination of romance and suspense with a supernatural twist. The "star-crossed" lovers theme continues as Bella and Edward find themselves facing new obstacles, including a devastating separation, the mysterious appearance of dangerous wolves roaming the forest in Forks, a terrifying threat of revenge from a female vampire and a deliciously sinister encounter with Italy's reigning royal family of vampires, the Volturi. Passionate, riveting, and full of surprising twists and turns, this vampire love saga is well on its way to literary immortality.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz