Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Tomo, Vol. 7: Betrayal of Trust 387 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 351 Kč
Cena s DPH: 387 Kč
Vydavatel: Zondervan
Autoři: Jim KruegerRob CorleyTom BancroftBud RogersAriel Padilla
Datum vydání: 07.11.2009
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 160
ISBN: 0310713064

Popis titulu (Product Description)

Hana would be like any other thirteen-year-old immigrant trying to fit into life at an American school, but she also battles hostile, animal-like warriors from the dimension of Argon Falls. In discovering secrets about her identity and her past, Hana bravely faces her enemies and realizes her divinely-given purpose. SWORDS CLASH, BATTLE ERUPTS, AND A FRIEND GOES DOWN! Hana and Tomo return to Argon Falls only to find an impenetrable dungeon holds their friends captive. But Ardath – now clad in the Armor of the Ancients – has doubts that give hope he may turn and join the fight against evil. Time runs short for the citizens of Argon Falls as the intrigue of spies and the violence of battle threaten to separate Hana from her friends – forever!


Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz