Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Business Driven Information Systems 6 900 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 6 272 Kč
Cena s DPH: 6 900 Kč
Vydavatel: McGraw-Hill/Irwin
Autor: Paige Baltzan
Datum vydání: 31.01.2011
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 496
ISBN: 0073376825

Popis titulu (Product Description)
Overview
Business Driven Information Systems story: Business Driven Information Systems discusses various business initiatives first and how technology supports those initiatives second. The premise for this unique approach is that business initiatives should drive technology choices. Every discussion first addresses the business needs and then addresses the technology that supports those needs. This text provides the foundation that will enable students to achieve excellence in business, whether they major in operations management, manufacturing, sales, marketing, finance, human resources, accounting, or virtually any other business discipline. Business Driven Information Systems is designed to give students the ability to understand how information technology can be a point of strength for an organization.


Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz