Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   The Six Sigma Way Team Fieldbook: An Implementation Guide for Process Improvement Teams 845 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 768 Kč
Cena s DPH: 845 Kč
Vydavatel: McGraw-Hill
Autoři: Peter S. PandeRobert P. NeumanRoland R. Cavanagh
Datum vydání: 04.01.2002
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 403
ISBN: 9780071373142
ASIN: 0071373144

Popis titulu (Product Description)

This companion guide to the bestselling The Six Sigma Way focuses on the project improvement teams that do the real, in-the-trenches work of Six Sigma—measuring performance, improving quality and saving millions in the process.

The Six Sigma Way Team Fieldbook is a highly practical reference for team leaders and members, outlining both the methods that have made Six Sigma successful and the basic steps a team must follow in an improvement effort. Written by three veteran trainers of Six Sigma “Black Belts” and teams at GE, Sun Microsystems, and Sears, this hands-on guide helps teams obtain the skills they need to identify a product, service, or process that needs improvement or redesign; gather data on the process and the rate of defects; find ways to improve quality up to a Six Sigma level—just 3.4 defects per million; and much more.

* Includes dozens of data-gathering forms and Six Sigma tools and worksheets
* Describes key improvement methods in a concise “how-to” format with checklists and tips


Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz