Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   The Rise of Nine (Lorien Legacies, Book 3) 610 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 554 Kč
Cena s DPH: 610 Kč
Vydavatel: HarperCollins
Autor: Pittacus Lore
Datum vydání: 21.08.2012
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Hardcover
Počet stran: 360
ISBN: 0061974587

Popis titulu (Product Description)

In Pittacus Lore’s The Rise of Nine, third in the New York Times bestselling I Am Number Four series, the stakes are higher than ever as John, Six, and Seven try desperately to find the rest of the Garde before it’s too late.
 
The Mogadorians who destroyed the planet Lorien continue to hunt down the Garde, the small group of Loric survivors who have taken refuge on Earth. The Garde must come together. They are Lorien and Earth’s only hope.
 
During the dangerous mission at the Mogadorian base in West Virginia, John found and rescued Nine. But even with their combined powers, special abilities known as Legacies, the pair barely escaped with their lives—and they lost Sam in the process.
 
In order to save our world and their own, John and Nine must join forces with Six and Seven who have been battling the Mogadorians in Spain, and who are now trying to locate Number Eight in India.
 
Power in numbers will save us all.


Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz