Seřadit dle 

Ukončení činnosti Libris.cz
Vážení zákazníci, v souvislosti s povinností zavést EET ukončujeme dlouholetý provoz našeho knihkupectví. Děkujeme Vám za pěkných 13 let s knihami našeho obchodu a přejeme vše dobré.
Nashledanou.

   Once Burned (Night Prince, Book 1) 426 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 387 Kč
Cena s DPH: 426 Kč
Vydavatel: Avon
Autor: Jeaniene Frost
Datum vydání: 26.06.2012
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Mass Market Paperback
Počet stran: 373
ISBN: 006178320X

Popis titulu (Product Description)
After a tragic accident scarred her body and destroyed her dreams, Leila never imagined that the worst was still to come: terrifying powers that let her channel electricity and learn a person's darkest secrets through a single touch. Leila is doomed to a life of solitude...until creatures of the night kidnap her, forcing her to reach out with a telepathic distress call to the world's most infamous vampire...

Vlad Tepesh inspired the greatest vampire legend of all--but whatever you do, don't call him Dracula. Vlad's ability to control fire makes him one of the most feared vampires in existence, but his enemies have found a new weapon against him - a beautiful mortal with powers to match his own. When Vlad and Leila meet, however, passion ignites between them, threatening to consume them both. It will take everything that they are to stop an enemy intent on bringing them down in flames.

Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz