Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   New Minimalist Houses 1 980 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 1 800 Kč
Cena s DPH: 1 980 Kč
Vydavatel: HarperDes
Autor: Anja Llorella
Datum vydání: 07.11.2006
Dostupnost: TITUL MOMENTÁLNĚ NENÍ DOSTUPNÝ
Medium: Hardcover
Počet stran: 335
ISBN: 0060893168

Popis titulu (Product Description)

New Minimalist Houses is a mixture of pureness of space, light and form, combined with functionality and flexibility. This book presents an all new selection of houses around the world that combine the clearness, simplicity and spirituality of minimalism, along with practical solutions that offer an enjoyable place to live in. Special attention is given to the treatment of materials, finishes and furniture will guide and inspire the reader.


Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz