Seřadit dle 

Vážení zákazníci Libris.cz
Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   Freakonomics: A Rogue Economist Explores the Hidden Side of Everything (P.S.) 592 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 538 Kč
Cena s DPH: 592 Kč
Vydavatel: Harper Perennial
Autoři: Steven D. LevittStephen J. Dubner
Datum vydání: 25.08.2009
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 315
ISBN: 0060731338

Popis titulu (Product Description)

Which is more dangerous, a gun or a swimming pool?

What do schoolteachers and sumo wrestlers have in common?

How much do parents really matter?

These may not sound like typical questions for an economist to ask. But Steven D. Levitt is not a typical economist. He studies the riddles of everyday life—from cheating and crime to parenting and sports—and reaches conclusions that turn conventional wisdom on its head.

Freakonomics is a groundbreaking collaboration between Levitt and Stephen J. Dubner, an award-winning author and journalist. They set out to explore the inner workings of a crack gang, the truth about real estate agents, the secrets of the Ku Klux Klan, and much more.

Through forceful storytelling and wry insight, they show that economics is, at root, the study of incentives—how people get what they want or need, especially when other people want or need the same thing.


Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz