Seřadit dle 

Spokojený rok 2014!

Vážení zákazníci,
Děkujeme Vám za Vaši přízeň v roce 2013 a přejeme spokojený a úspěšný rok2014 a pokud si naše knihkupectví vyberete i v tomto roce, budeme rádi.

Dále stále upozorňujeme že, pokud je Vaše zásilka na cestě k Vám poštovní cestou, mělo by Vám na doručovací adresu přijít oznámení o celním řízení.
Zapište v takovém případě do detailu Vaší objednávky skladové číslo, které v doručeném oznámení najdete.
Vše ostatní s celní poštou zařídíme.

Nadále upozorňujeme na nemilou novinku loňského roku, kterou je zavední paušálního poplatku za administrativní úkony České pošty spojené se zpracováním zahraničních zásilek ve výši 96kč. Tento poplatek po Vás pravděpodobně bude chtít poštovní doručovatel. Nejedná se o clo ani poštovné. Clo i poštovné je i nadále hrazeno a vyřizováno námi.

Pokud chcete mít knihu co nejdříve doma a to i mimo vánoční čas, doporučujeme zvolit zaslání kurýrem! Vyhnete se tak i prodlevě při vyclení a zmíněnému administrativnímu poplatku.

Děkujeme za pochopení.

   How to Read Literature Like a Professor: A Lively and Entertaining Guide to Reading Between the Lines 400 Kč (s DPH)

detail na Amazonu
Cena bez DPH: 347 Kč
Cena s DPH: 400 Kč
Vydavatel: Harper Perennial
Autor: Thomas C. Foster
Datum vydání: 18.02.2003
Dostupnost: Odeslání obvykle do 24 hodin Skladem v USA. Doba doručení se řídí dle způsobu dopravy, 2 až 28 dní
Medium: Paperback
Počet stran: 314
ISBN: 006000942X

Popis titulu (Product Description)

What does it mean when a fictional hero takes a journey?. Shares a meal? Gets drenched in a sudden rain shower? Often, there is much more going on in a novel or poem than is readily visible on the surface—a symbol, maybe, that remains elusive, or an unexpected twist on a character—and there's that sneaking suspicion that the deeper meaning of a literary text keeps escaping you.

In this practical and amusing guide to literature, Thomas C. Foster shows how easy and gratifying it is to unlock those hidden truths, and to discover a world where a road leads to a quest; a shared meal may signify a communion; and rain, whether cleansing or destructive, is never just rain. Ranging from major themes to literary models, narrative devices, and form, How to Read Literature Like a Professor is the perfect companion for making your reading experience more enriching, satisfying, and fun.


Recenze Amazon
Příbuzné tituly
Nejprodávanější knihy na Libris.cz

© 2010 libris.cz